Inxmail XML (2.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Settings
fi: Asetukset

en: Id
fi: Tunniste

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Templates
fi: Mallinteet
