Inxmail XML (2.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Settings
fr: Paramètres

en: Id
fr: Identifiant (ID)

en: Template
fr: Gabarit

en: Add template
fr: Ajouter un gabarit

en: Delete template
fr: Supprimer le gabarit

en: Templates
fr: Modèles
