Inxmail XML (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Templates
kn: ಮಾದರಿಗಳು
