Inxmail XML (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Settings
pt: Configurações

en: Configuration
pt: Configurações

en: Template
pt: Modelo

en: Add template
pt: Adicionar tema

en: Delete template
pt: Excluir tema
