Inxmail XML (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Settings
da: Indstillinger

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Template
da: Skabelon

en: Add template
da: Tilføj skabelon

en: Templates
da: Skabeloner
