Inxmail XML (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Settings
es: Configuración

en: Configuration
es: Configuración

en: Template
es: Plantilla

en: Add template
es: Agregar plantilla

en: Delete template
es: Eliminar plantilla

en: Templates
es: Plantillas
