Inxmail XML (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Id
hu: Azonosító

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Template
hu: Sablon

en: Add template
hu: Sablon hozzáadása

en: Templates
hu: Sablonok
