Inxmail XML (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Template
lt: Šablonas

en: Add template
lt: Pridėti šabloną

en: Templates
lt: Šablonai
