Inxmail XML (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Id
nl: ID

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Edit template
nl: Template bewerken
