Inxmail XML (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Settings
ru: Настройки

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Template
ru: Шаблон

en: Add template
ru: Добавить шаблон

en: Delete template
ru: Удалить шаблон

en: Templates
ru: Шаблоны

en: Edit template
ru: Редактировать шаблон
