Inxmail XML (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Template
sv: Mall

en: Templates
sv: Mallar

en: Edit template
sv: Redigera mall
