Inxmail XML (8.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Template
bo: དཔེ་པང་།
