Inxmail XML (8.x-1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Settings
ja: 設定

en: Id
ja: ID

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Template
ja: テンプレート

en: Templates
ja: テンプレート
