Inxmail XML (8.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Template
pl: Szablon

en: Templates
pl: Szablony
