Inxmail XML (8.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Template
tr: Şablon

en: Add template
tr: Şablon ekle

en: Delete template
tr: Şablonu sil

en: Templates
tr: Şablonlar
