Inxmail XML (8.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Settings
uk: Налаштування

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Template
uk: Шаблон

en: Add template
uk: Додати шаблон

en: Delete template
uk: Вилучити шаблон

en: Templates
uk: Шаблони

en: Edit template
uk: Редагувати шаблон
