Inxmail XML (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Settings
et: Seaded

en: Id
et: ID

en: Configuration
et: Seadistus

en: Template
et: Mall

en: Delete template
et: Kustuta mall
