Inxmail XML (8.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Id
fa: شناسه

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Template
fa: قالب

en: Templates
fa: قالب‌ها
