Inxmail XML (8.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Settings
pt: Definições

en: Configuration
pt: Configuração

en: Add template
pt: Adicionar modelo

en: Delete template
pt: Eliminar modelo

en: Templates
pt: Modelos

en: Edit template
pt: Editar modelo
