Inxmail XML (8.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Settings
ro: Setări

en: Configuration
ro: Configurație

en: Template
ro: Șablon

en: Templates
ro: Şabloane
