Intersection Observer (2.0.0) - en to el translation catalogue (38 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: edit
el: επεξεργασία

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Top
el: Κορυφή

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: File MIME type
el: MIME τύπος του αρχείου

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Browse
el: Εξερεύνηση

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Select
el: Επιλογή

en: Block description
el: Περιγραφή του μπλοκ

en: Grid
el: Πλέγμα

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Block type
el: Τύπος μπλοκ

en: Button text
el: Κείμενο κουμπιού

en: Permanent
el: Μόνιμο

en: Temporary
el: Προσωρινό

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Asc
el: Αύξ
