Intersection Observer (2.0.1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: List
et: Nimekiri

en: Confirm
et: Kinnita

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Top
et: Ülesse

en: Bottom
et: Alumine

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Select
et: Vali

en: Grid
et: Ruudustik

en: Button text
et: Nupu tekst

en: - All -
et: - Kõik -

en: Select media
et: Vali meedia

en: Media library
et: Meediakogu
