Intersection Observer (2.0.1) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: List
fr: Lister

en: Confirm
fr: Confirmer

en: Go to next page
fr: Aller à la page suivante

en: Top
fr: Haut

en: Bottom
fr: Bas

en: Thumbnail
fr: Vignette

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Select
fr: Sélectionner

en: Grid
fr: Grille

en: Button text
fr: Texte du bouton

en: Upload images
fr: Transférer des images

en: Buttons position
fr: Position des boutons

en: Add Image
fr: Ajouter une image

en: - All -
fr: - Tout -

en: Select files
fr: Sélectionner des fichiers

en: Select media
fr: Choisir un média

en: Overridable
fr: Supplantatable

en: Overridable options
fr: Options surchargeables

en: Select entities
fr: Sélectionner les entités
