Intersection Observer (2.0.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Value
ne: मान

en: List
ne: सूचि

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Top
ne: माथि

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन
