Intersection Observer (2.0.3) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: List
eu: Zerrenda

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Top
eu: Goian

en: Bottom
eu: Behean

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Select
eu: Aukeratu

en: Grid
eu: Sareta

en: Button text
eu: Testu botoia

en: - All -
eu: - Dena -
