Intersection Observer (2.0.3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: List
hr: Popis

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Bottom
hr: Dno

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Grid
hr: Mreža
