Intersection Observer (2.0.3) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Value
is: Gildi

en: List
is: Listi

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Top
is: Toppur

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Grid
is: Grind

en: - All -
is: - Allt -

en: Media Library
is: Margmiðlunarsafn
