Intersection Observer (2.0.3) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Value
ja: 値

en: List
ja: リスト

en: Confirm
ja: 確認

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Top
ja: トップ

en: Bottom
ja: ボトム

en: Thumbnail
ja: サムネイル

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Select
ja: 選択

en: Grid
ja: グリッド

en: Button text
ja: ボタンのテキスト

en: - All -
ja: - 全て -

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Media Library
ja: メディアライブラリー
