Intersection Observer (2.0.3) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: List
nl: Lijst

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Top
nl: Bovenaan

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Select
nl: Selecteren

en: Grid
nl: Raster

en: Button text
nl: Knoptekst

en: Upload images
nl: Upload afbeeldingen

en: - All -
nl: - Alle -

en: Pagination
nl: Paginering

en: Select files
nl: Bestanden selecteren

en: Select entities
nl: Entiteiten selecteren
