Intersection Observer (2.0.3) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Value
pt: Valor

en: List
pt: Lista

en: Confirm
pt: Confirmar

en: Go to next page
pt: Ir para a próxima página

en: Top
pt: Topo

en: Bottom
pt: Baixo

en: Thumbnail
pt: Miniatura

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Select
pt: Selecionar

en: Grid
pt: Grelha

en: Button text
pt: Texto do botão

en: - All -
pt: - Todos -

en: Pagination
pt: Paginação

en: Media Library
pt: Biblioteca de Media

en: Upload Files
pt: Carregar ficheiros
