Intersection Observer (2.0.3) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Value
sv: Värde

en: List
sv: Lista

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Top
sv: Överst

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Select
sv: Välj

en: Grid
sv: Rutnät

en: Button text
sv: Knapptext

en: - All -
sv: - Alla -

en: Pagination
sv: Paginering

en: Media Library
sv: Mediabibliotek
