Intersection Observer (2.0.3) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: - All -
ug: ھەممىسى
