Intersection Observer (2.0.3) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: List
vi: Danh sách

en: Confirm
vi: Xác nhận

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Top
vi: Đầu

en: Bottom
vi: Cuối

en: Thumbnail
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Select
vi: Chọn

en: Grid
vi: Lưới

en: - All -
vi: - Tất cả -
