Intersection Observer (2.0.2) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: Confirm
mk: Потврда

en: edit
mk: промени

en: - All -
mk: - Сите -
