Intersection Observer (8.x-1.6-rc2) - en to cs translation catalogue (36 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: edit
cs: upravit

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Top
cs: Nahoru

en: Filename
cs: Název souboru

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Bottom
cs: Dole

en: Published
cs: Zveřejněno

en: File MIME type
cs: MIME typ souboru

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Browse
cs: Procházet

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Apply
cs: Použít

en: Select
cs: Vybrat

en: Block description
cs: Popis bloku

en: Grid
cs: Mřížka

en: Offset
cs: Posun

en: Block type
cs: Typ bloku

en: Button text
cs: Text tlačítka

en: Upload images
cs: Nahrát obrázky

en: Permanent
cs: Trvalý

en: Temporary
cs: Dočasný

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
