Intersection Observer (8.x-1.7) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: List
ar: لائحة

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Top
ar: الأعلى

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Grid
ar: شبكة

en: - All -
ar: - الكل -
