Intersection Observer (8.x-1.7) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Value
th: ค่า

en: List
th: ดูลิสต์

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Select
th: เลือก

en: Grid
th: ตะแกรง
