Intersection Observer (8.x-1.7) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Value
uk: Значення

en: List
uk: Список

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Top
uk: Зверху

en: Bottom
uk: Знизу

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Select
uk: Вибір

en: Grid
uk: Сітка

en: Button text
uk: Текст кнопки

en: Add Image
uk: Додати зображення

en: - All -
uk: - Усе -

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Media Library
uk: Медіатека

en: Select files
uk: Оберіть файли

en: Select media
uk: Вибрати медіа

en: Upload Files
uk: Завантаження файлів

en: Media library
uk: Медіатека

en: Select entities
uk: Виберіть об'єкти
