IO Builder (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Update
bn: আপডেট

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Region
bn: অঞ্চল

en: About
bn: সম্পর্কে
