IO Builder (1.0.0-alpha1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: Hidden
br: Kuzhet

en: About
br: Diwar-benn
