IO Builder (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: edit
cs: upravit

en: Field
cs: Pole

en: Save
cs: Uložit

en: Move
cs: Přesun

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add
cs: Přidat

en: Component
cs: Komponenta

en: Hidden
cs: Skryté

en: About
cs: Popis

en: Third party settings
cs: Nastavení třetích stran

en: Target entity type
cs: Typ cílové entity

en: View or form mode machine name
cs: Strojový název režimu zobrazení nebo formuláře

en: Field widgets
cs: Widgety pole

en: Field widget
cs: Widget pole

en: Widget type machine name
cs: Strojový název typu widgetu
