IO Builder (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: edit
hu: szerkesztés

en: Field
hu: Mező

en: Save
hu: Mentés

en: Move
hu: Mozgatás

en: Update
hu: Frissítés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Region
hu: Régió

en: Component
hu: Összetevő

en: ID
hu: Azonosító

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Plugin settings
hu: Bővítmények beállításai

en: About
hu: Leírás

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Third party settings
hu: Külső modulok beállításai

en: Plugin for @title
hu: @title bővítménye

en: Default actions
hu: Alapértelmezett akció

en: Target entity type
hu: Cél-entitástípus

en: View or form mode machine name
hu: Nézet vagy űrlap mód programok által használt neve

en: Field widgets
hu: Mező felületi elemei

en: Field widget
hu: Mező felületi eleme

en: Widget type machine name
hu: Felületi elem programok által használt neve
