IO Builder (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Component
kn: ಘಟಕ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: About
kn: ಕುರಿತು
