IO Builder (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: Region
sq: Sektori

en: About
sq: Informacione
