IO Builder (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: About
ug: ھەققىدە
