IO Builder (1.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: edit
ast: editar

en: Field
ast: Campu

en: Save
ast: Guardar

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar

en: Region
ast: Rexón

en: Hidden
ast: Anubríu
