IO Builder (1.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: edit
bs: izmijeni

en: Field
bs: Polje

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: Hidden
bs: Sakriven
