IO Builder (1.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: - None -
cy: - Dim -

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: edit
cy: golygu

en: Field
cy: Maes

en: Save
cy: Cadw

en: Update
cy: Diweddaru

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Region
cy: Rhanbarth

en: Component
cy: Cydran

en: Hidden
cy: Wedi cuddio
