IO Builder (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: Field
eu: Eremua

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: Region
eu: Atal

en: Component
eu: Osagaia

en: ID
eu: IDa

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Default actions
eu: Ekintza lehenetsiak

en: Field widgets
eu: Eremu widgetak

en: Field widget
eu: Eremu widgeta
