IO Builder (1.0.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Edit
fil: Wastuhin

en: - None -
fil: - Wala -

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: edit
fil: wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Update
fil: Gawing bago

en: Add
fil: Idagdag
